Neden Biz?

Ayas Mühendislik

Neden Biz?

Faaliyet gösterdiğimiz tesisat sektöründe, 20 yılı aşkın tecrübe, bilgi ve birikimin neticesinde bu zamana kadar üstlenmiş olduğumuz projelerimiz de müşteri memnuniyetini daima birinci önceliğimiz olarak gördük. Bu hassasiyetimizden ötürü her zaman daha iyi ve daha doğru olanı yapmaya çalıştık.

Kendi bünyemiz de yıllara sair istihdam ettiğimiz uzman ekip kadromuzla birlikte yükümlü olduğumuz işleri daima kusursuz bir şekilde yapmaya çalışmaktayız.

Malzeme ve ekipman noktasında stoklu çalıştığımız için hiç bir dönemde tedarik sıkıntısı yaşamıyor ve müşterimizi iş gecikmesinden ötürü mağdur etmiyoruz.

Sağlam maliyet analizlerimiz ve mühendislik birikimimizle en doğru maliyet çalışmasını yaparak müşterimizi doğru bir şekilde bilgilendiriyoruz.

İşlerimizi firma sahibi başta olmak üzere tüm mühendis ve teknik kadromuzla birlikte masa başından çeşitli iletişim araçları ile uzaktan değil, doğrudan şantiye sahasında takip ve kontrol ediyoruz.

Başarı ve müşteri memnuniyeti için işlerimizi iş sıralamasına uygun şekilde zamanında başlayıp ideal sürede tamamlamaktayız.

Müşteri daima haklıdır ve daima en mükemmeline layıktır.

 

Saygılarımla

Adem GÜLER

Enerji Sistemleri Mühendisi