Hakkımızda

Ayas Mühendislik

Hakkımızda

Kuruluşu olan 2016 yılından beri SIHHİ TESİSAT, ISITMA, SOĞUTMA, HAVALANDIRMA, YANGIN TESİSATI, ENDÜSTRİYEL TESİSAT, ENERJİ SİSTEMLERİ TESİSATI, KLİMA-İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ TESİSATI vb. TESİSAT SİSTEMLERİ alanlarında çalışmalar yapmaktadır. Söz konusu uğraşların ana başlıkları; malzeme satışı, proje, danışmanlık ve yüklenim ile satış sonrası hizmet olarak özetlenebilir.

Bağımsız konfor ve klima sistemlerinin yaygınlaşmaya başladığı tarihinden itibaren klima sektörü ile birlikte büyümeyi hedefleyen firmamız; anahtar teslimi mekanik tesisat sistemleri ile birlikte, merkezi ve bağımsız konfor kliması ve değişken debili soğutkanlı (VRF Sistem) konfor kliması sistemleri ile endüstriyel klima ve hassas klima sistemleri alanlarında faaliyet göstermektedir.

Bu arada çevre ve hijyen bilincinin gelişmeye başlamasıyla hız kazanan Su Arıtma ve Şartlandırma çalışmalarımız konutlar, siteler, okullar, hastaneler, iş merkezleri, askeri kurumlar, oteller ve endüstriyel kuruluşlar üzerinde yoğunlaşacaktır. Klima sistemlerinin, insanların yaşadıkları ortamların kalitesini, endüstriye yönelik çalışmaları ile de üretimin kalitesini yükseltmeyi ve verimliliği uğraş edinen firmamız; Su Arıtma çalışmaları ile de insanların en yaşamsal ihtiyaçlarından olan içme suyunun kalitesini ve sanayide gerekli proses suyunu sağlayarak da endüstride üretimin kalitesini yükseltmeyi ve verimliliği amaçlamaktadır. Uzman ekip kadrosu ile mekanik, havalandırma montaj uygulamalarında firmamız, ısıtma-soğutma, klima ve su-atık su arıtma konularında kaliteli ve esnek çözümler üretmektedir.